Plisa Zig-Zag

View the embedded image gallery online at:
http://keri.com.pl/index.php/moskitiery#sigFreeId961281bb68
 

Drzwi plisowane, wykonane z aluminium wyposażone są w unikalny system składania siatki, która w całości chowa się w ramce pionowej. Nie ogranicza funkcjonalności drzwi i widoczności. Pozwala na zatrzymanie w dowolnej pozycji, jest łatwo zauważalna i odporna na uszkodzenia. Solidna konstrukcja zapewnia funkcjonowanie przez długie lata, a wytrzymała siatka z drobnymi oczkami zapewnia właściwa ochronę przeciwko insektom.

Sposób montażu

  • poprzez przykręcenie do wnęki

Dostępny osprzęt:

  • Biały lub malowana na kolor RAL

Dostępne kolory siatek:

  • szara

Drzwi antyinsektowe

View the embedded image gallery online at:
http://keri.com.pl/index.php/moskitiery#sigFreeId272cae793d
 

Antyinsektowe drzwi skrzydłowe to efektowne rozwiązanie problemu insektów w domu. Wykonane z lekkiego aluminium malowanego proszkowo oraz siatki z włókna szklanego pokrytego PCV zapewniają funkcjonowanie przez długie lata. Montowane są na zawiasach ze sprężyną, która domyka je samoczynnie. Drzwi wzmocnione są poprzeczką na której zamocowana jest klamka.

Sposób montażu

  • poprzez przykręcenie zawiasów do ościeży lub muru

Dostępny osprzęt:

  • biały, brąz , drewnopodobny (złoty dąb)

Dostępne kolory siatek:

  • szara

Antyinsektowe siatki ramowe

View the embedded image gallery online at:
http://keri.com.pl/index.php/moskitiery#sigFreeId0c725f5e46

Najbardziej ekonomiczne i najprostsze rozwiązanie problemów z owadami to siatka stała wykonana z lekkiej i wytrzymałej ramki aluminiowej i odpornej na czynniki zewnętrzne siatki z włókna szklanego powleczonego PCV jest to produkt trwały, estetyczny i funkcjonalny. Całość stanowi doskonałą przeszkodę dla much czy komarów. Są bardzo łatwe w montażu oraz demontażu, a w przeciwieństwie do siatek przyklejanych na rzepie do okna mogą być stosowane przez długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa profile siatek w zależności od rodzaju i kształtu okna: profil prosty i profil kołnierzowy. Sposób montażu bezinwazyjny – za pomocą zaczepów obrotowych (profil kołnierzowy) Dostępny osprzęt: biały, brąz , drewnopodobny (złoty dąb) Dostępne kolory siatek: szara