Rolety zewnętrzne wykonywane przez naszą firmę powstają na bazie komponentów dostarczonych przez największego polskiego dystrybutora systemów rolet i bram – firmę ALUPROF, oraz firmę HOSTEN. Dysponują najlepszym, najnowocześniejszym ciągiem technologicznym do produkcji profili systemów rolet nadstawnych w Polsce i jednym z najlepszych w Europie, co zapewnia trwałość i wysoką jakość oferowanych wyrobów.

Rolety zewnętrzne SK45

 

System adaptacyjny przeznaczony jest do stosowania w już istniejących budynkach. Roleta wykonana z aluminiowych paneli wypełnionych pianką poliuretanową zwijana jest do skrzynki, która zamocowana jest do ściany nad oknem lub do wnęki okiennej.
Zastosowanie rolety zewnętrznej zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ociepla, stanowi przeszkodę dla włamywaczy. Rolety mogą być stosowane zarówno do okien jak i drzwi, mogą także być wykorzystywane jako wejścia do sklepów itp. Dostępny jest bardzo duży wybór kolorów skrzynek oraz paneli. Rolety mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie (w różnych wariantach).
W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45 i półokrągłe w systemie SKP.

Sposób montażu

- Skrzynka i prowadnice mocowane do ściany nad oknem lub wnęki

Dostępny osprzęt:

- Szeroki wybór kolorów m.in.: białe, srebrne, szarości, beże, brązy jak również odcienie drewnopodobne (złoty dąb, orzech, mahoń)Rolety zewnętrzne "INTEGRO"

 

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien lub elewacji.
Zastosowanie rolety zewnętrznej zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ociepla, stanowi przeszkodę dla włamywaczy. Dostępny jest bardzo duży wybór kolorów skrzynek oraz paneli. Rolety mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie (w różnych wariantach).

Sposób montażu

- Prowadnice montowane do okna, skrzynka mocowana do nadproża, niewidoczna

Dostępny osprzęt:

- Szeroki wybór kolorów m.in.: białe, srebrne, szarości, beże, brązy jak również odcienie drewnopodobne (złoty dąb, orzech, mahoń)

Rolety zewnętrzne Vegas Revo

 

System rolet nadstawnych Vegas Revo to nowa propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesne rozwiązania osłonowe. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.
Niezwykle łatwy i przyjazny w montażu, poprzez szereg wdrożonych innowacyjnych rozwiązań.

Film instruktażowy montażu rolety REVO

Sposób montażu

- Skrzynka i prowadnice mocowane do ramy okna

Dostępny osprzęt:

- Szeroki wybór kolorów pancerzy m.in.: białe, srebrne, szarości, beże, brązy jak również odcienie drewnopodobne (złoty dąb, orzech, mahoń)
- Największy wybór kolorów skrzynek: m.in.: biały, brąz, zloty dąb, orzech, mahoń, dąb bagienny, sosna, antracyt i wiele innych